Zooprekių parduotuvė

Mūsų įmonei priklauso dvi zooprekių parduotuvės, įsikūrusios Prienų miestelio centre Vytauto g. ir Basanavičiaus g.

Zooprekių parduotuvėje, esančioje Vytauto g-vėje galite įsigyti įvairių rūšių pašarų savo augintiniams, kurį galėsite išsirinkti su mūsų darbuotojų pagalba pagal jūsų augintinio poreikius. Parduotuvėje dirbančios darbuotojos nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją, domisi naujovėmis, todėl visada stengsis Jums padėti ir pakonsultuoti.

Prekiaujame „Royal Canin”, „Hills”, „Specific”, „Josera”, „Brit”, „Eucanuba” ir kitų gamintojų pašarais šunims ir katėms. Taip pat turime platų pasirinkimą pašarų, skirtų graužikams ir dekoratyviniams paukščiams. Pas mus savo augintiniams galėsite įsigyti įvairių priežiūros priemonių, profilaktinių priemonių bei prekių skirtų, Jūsų laisvalaikiui su augintiniu

Adresas: Vytauto g. 20 -26, Prienai
Tel.: 8 – 681 – 27286

Zooprekių parduotuvėje, esančioje Basanavičiaus gatvėje, galite įsigyti įvairių rūšių pašarą savo augintiniams, kurį galėsite išsirinkti su mūsų darbuotojų pagalbą pagal augintinio poreikius. Turime platų pasirinkimą pašarų skirtų graužikams ir dekoratyviniams paukščiams. Pas mus savo augintiniams galėsite įsigyti įvairių priežiūros priemonių, profilaktinių priemonių bei prekių skirtų Jūsų laisvalaikiui su augintiniu. Parduotuvėje dirbančios darbuotojos nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją, domisi naujovėmis, todėl visada stengsis Jums padėti ir pakonsultuoti.

Taip pat šioje Zooprekių parduotuvėje galite įsigyti akvariumų, jų priežiūrai skirtų priemonių, akvariumams skirtos įrangos ir kitų su akvariumistika susijusių prekių.

Šioje Zooprekių parduotuvėje Jūs galite įsigyti būsimus savo augintinius: įvairių akvariuminių žuvyčių, smulkių graužikų (žiurkėnai, dekoratyviniai triušiai, degu, smiltpelės ir kt.) bei dekoratyvinių paukščių (banguotosios papūgėlės, nimfos, amadinai ir kt.)

Adresas: Basanavaičiaus gatvė 8 – 5, Prienai